A Nyíregyházi Kosárlabda Klub csapata megkapta a legtöbbet fejlődő csapat címét az MSOSZ-MKOSZ közös kosárlabda bajnokság záró fordulójában, de a csapat jobban örült volna legalább egy győzelemnek. Május 2-án Budapesten zárult a bajnokság, s bár az I. divízióban mindkét mérkőzés első félidejét vezette az NYKK, a zárásként minimális különbségű vereséggel zárt. A Hársfa I. és a Kőszeg I. csapata ellen is győzelmet érdemelt volna az NYKK. Mindkét meccs második félidejében bár jól védekeztek a nyíregyháziak, a kosárra dobás viszont nem ment. Az NYKK így az I. divízióban a 3. helyen végzett. Az NYKK gárdája: Drusza Milán, Drusza Richárd, Gyurkovics Nikoletta, Jónás Levente, Huszti Dániel, Varga Benjámin, Kaptúr Kristóf, Jablonszki Rudolf, edző: Máthé Csaba.